Egzekucja z nieruchomości

Egzekucja należności z nieruchomości to w wielu przypadkach jedyny sposób na odzyskanie wierzytelności, toteż działania takie wespół z komornikami podejmujemy często i mamy w nich olbrzymie doświadczenie. Można więc mieć pewność naszej skuteczności także w tej dziedzinie.

Egzekucja komornicza zdecydowanie należy do najtrudniejszych działań jeśli chodzi o egzekwowanie należności, ale dobre kontakty, oparte na wieloletniej udanej współpracy, jakie mamy z komornikami, pozwalają znacznie usprawnić ten proces, także jeśli chodzi o poszukiwanie i wskazywanie składników majątków dłużników Klientów kancelarii SosnowskiLegal. Bierzemy udział w działaniach mających na celu ściąganie wierzytelności z nieruchomości, dzięki czemu działania komornicze są dużo skuteczniejsze oraz znacznie skraca się czas ich trwania, co ma olbrzymie znaczenie dla naszych Klientów czekających na swoje pieniądze. W naszej gestii leży badanie, jakie nieruchomości należą do dłużnika, a następnie zabezpieczanie ich hipoteką. Działającemu samodzielnie komornikowi może to zająć wiele czasu, a w okresie tym dłużnik może zbyć nieruchomość lub pozbyć się jej w inny sposób, wobec czego dochodzenie roszczeń nie będzie możliwe lub też dłużnik ten może mieć wiele dłużników, a zatem wierzyciel nie ma pewności, że dostanie swą należność w całości i musi długo czekać na rozstrzygnięcie tych spraw. Nasza kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu wywiadu gospodarczego, żaden dłużnik nie ukryje więc przed nami swojego majątku, w czym pomaga też nasza doskonała współpraca z komornikami działającymi na terenie całej Polski. Komornicy bardzo cenią sobie nasze wsparcie i przyznają, że dzięki naszej pomocy ich działanie jest skuteczniejsze, łatwiejsze i szybsze.

Warto nas wybrać tym bardziej, że pobieramy wynagrodzenie dopiero wtedy, gdy egzekucja dojdzie do skutku, a nasi Klienci dostaną swoją należność.