Kim jesteśmy?

SKUTECZNA KANCELARIA ADWOKACKA Z WARSZAWY SPECJALIZUJĄCA SIĘ W WINDYKACJI NALEŻNOŚCI

Kancelaria SosnowskiLegal to Kancelaria Adwokacka z Warszawy  posiadająca duże doświadczenie w zakresie windykacji, obrotu wierzytelnościami oraz informacji gospodarczej świadczonej dla małych i średnich firm. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników – adwokatów i radców prawnych, których kwalifikacje są gwarancją naszego sukcesu. Posiadamy rozległą wiedzę na temat prawa gospodarczego, mediacji i negocjacji sądowych. Zajmujemy się reprezentowaniem interesów naszych Klientów przed organami prawa, a także doradztwem co do działań przedsiębiorców wykonujących czynności gospodarcze w zakresie prawa gospodarczego oraz finansów.
Oferujemy też bieżącą obsługę prawną firm, biorąc na siebie pomoc przy sporządzaniu umów, pism procesowych, opinii czy prawnych ekspertyz. Ważnym punktem naszej działalności są jednak postępowania windykacyjne, które załatwiamy poprzez negocjacje bądź pozyskiwanie tytułów egzekucyjnych. Mamy w tym duże doświadczenie i możemy pochwalić się wielką skutecznością. Można powierzyć nam nawet najtrudniejsze sprawy, gdyż jeśli egzekucja nie przynosi skutku, w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością będącą dłużnikiem wchodzimy na drogę prawną przeciwko członkom zarządu spółki. Jesteśmy też w stanie przeprowadzać dokładne wywiady gospodarcze i wskazywać składniki majątku służące do egzekwowania należności. Pociągamy także do odpowiedzialności karnej osoby, w przypadku których stwierdzimy wyłudzenie transakcji.
Wiecej informacji o naszej działalności związanej z obsługą prawną firm znajdziesz na stronie:
www.sosnowskilegal.pl

Każda sprawa jest inna, wymaga innych działań i trwać może różny okres, dlatego koszty naszych usług ustalane są indywidualnie oraz zależne są od wysokości dochodzonej należno-ści. Opłaty sądowe, które wynoszą 5% wartości dochodzonej kwoty, pokrywa dłużnik, który przegrał sprawę. W dodatku sąd nakaże spłacić dłużnikowi koszty naszych usług, dlatego Klienci korzystający z naszej pomocy odzyskują swoje pieniądze, a sami nie ponoszą żadnych kosztów.


Chcesz dowiedzieć się więcej?


Skontaktuj się z nami!