Odzyskiwanie/egzekwowanie długów

Wiele firm ma problem z uzyskaniem należności od nieuczciwych kontrahentów. W takiej sytuacji zwykle podejmuje się wiele działań, ale skorzystanie z profesjonalnej pomocy kancelarii windykacyjnej SosnowskiLegal będzie na pewno najlepszym rozwiązaniem. Mamy olbrzymie doświadczenie w egzekwowaniu należności w różnych sytuacjach, nasza kancelaria jest więc najlepszym wyborem. Nie warto przy tym zwlekać ze skorzystaniem z naszych usług, gdyż może to doprowadzić do utraty płynności finansowej i znacznego pogorszenia się kondycji finansowej.

Dzięki temu, iż obecni jesteśmy w branży windykacyjnej wiele lat i doskonale wiemy, jakie działania są najbardziej skuteczne, większość spraw jesteśmy w stanie zamknąć w ciągu 30 dni. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni z tego, że w krótkim czasie po podjęciu współpracy z nami mają na koncie swoje pieniądze.

Zaletą jest też rozległość naszej oferty. Zajmujemy się windykacją krajową i zagraniczną, a przy tym prowadzimy działania na różnych etapach. Oferujemy windykację polubowną, sądową i komorniczą, znajdziemy więc sposób na każdego dłużnika i w praktycznie każdej sytuacji gwarantujemy, że uda się odzyskać należność. Ważną informację stanowi także fakt, że w przypadku windykacji krajowej nasze wynagrodzenie reguluje dłużnik, który przegrał postępowanie, nasi Klienci mają więc za darmo odzyskane należności, bez żadnego wysiłku ze swojej strony. Oferta ta dotyczy firm, zaś w przypadku osób fizycznych pobierany prowizję od wygranych spraw, ale tylko wówczas, gdy uda się odzyskać należność, co jest bardzo dogodną propozycją dla wszystkich naszych Klientów.

W przypadku windykacji zagranicznej gwarantujemy skuteczne działanie dzięki rozległej, wieloletniej współpracy z kancelariami prawnymi w innych krajach. Nasze wynagrodzenie wyceniane jest indywidualnie, mamy jednak określone pewne zasady, między innymi taką, że jeśli dług jest przedawniony o nie więcej niż 75 dni, nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze działania w tym zakresie są tym bardziej skuteczne, że działania windykacyjne prowadzimy w kraju dłużnika, co także skraca czas postępowania i przyspiesza odzyskanie wierzytelności.