Windykacja bankowa

Obecnie kredyty posiada wiele osób, a w niektórych przypadkach banki mają problem z klientami, którzy nie spłacają swoich zobowiązań. Warto taką sprawę powierzyć nam, gdyż mamy duże doświadczenie w zakresie windykacji bankowej i jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej opornym, nieuczciwym kredytobiorcą. Naszym priorytetem jest czas, dlatego wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia, by jak najszybciej odzyskać należność dla naszego Klienta, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności na rynku windykacji bankowej narzędzia te są nam doskonale znane.

Do działań w ramach windykacji bankowej zaangażowani są nasi świetnie wykwalifikowani negocjatorzy, którzy posiadają wielką sprawność w prowadzeniu tego rodzaju spraw. Specjalizują się w dziedzinie negocjacji z dłużnikami kredytowymi, dlatego jesteśmy w stanie poprowadzić każdą taką sprawę i zagwarantować jej powodzenie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy i pełne zaangażowanie, współpraca z nami musi być więc zadowalająca.

Nasze działania związane z windykacją bankową są nieco inne niż w przypadku zwykłego postępowania windykacyjnego, ponieważ jeśli dłużnik nie spłaca rat kredytu, należy wypowiedzieć umowę kredytową, a także rozpocząć procedurę egzekucyjną. Banki należą do podmiotów, które nie muszą uzyskiwać tytułu egzekucyjnego w toku sprawy oddanej do sądu, lecz mogą dochodzić swoich należności na mocy ksiąg bakowych i dokumentów, w jakich kredytobiorca wyraził zgodę na egzekucję. Pozwala to na szybkie działanie, ale mimo to są musi nadać klauzulę wykonalności przeciwko kredytobiorcy lub osobie, która poręczyła za niego spłatę długu.

Mamy duże doświadczenie w świadczeniu usług związanych z windykacją bankową oraz dysponujemy wymaganym do tego zapleczem technicznym. Posiadamy opracowane przez własnych specjalistów systemy, dzięki którym sprawnie i efektywnie monitorujemy fakt odzyskiwania należności. Banki, które podjęły z nam współpracę, mogą także kontrolować to na bieżąco, korzystając ze swojego dostępu do monitorującego to programu.