Windykacja na koszt dłużnika

Wiele firm ma problem z odzyskaniem należności od nieuczciwego lub nierzetelnego dłużnika, a kancelaria SosnowskiLegal specjalizuje się w takich sprawach. Posiadamy własny, wypracowany w toku wieloletniej pracy model windykacji. Świadczymy nasze usługi na terenie kraju, nie przyjmując zaliczek, a także poza jego granicami. Bardzo ważnym punktem naszej działalności jest windykacja na koszt dłużnika, w którym to postępowaniu koszt naszej prowizji jest pobierany od dłużnika, a nasi Klienci otrzymują całość swoich pieniędzy, niepomniejszoną o koszt naszych usług.

Zanim podejmie się decyzję o skorzystaniu z naszych usług, można skorzystać z opcji bezpłatnej analizy wyceny działań windykacyjnych. W tym celu badamy kondycję finansową dłużnika na podstawie dokumentów przesłanych przez naszych potencjalnych Klientów, które potwierdzają istnienie długu. Następnie przesyłamy raport dotyczący wypłacalności dłużnika oraz konkretną ofertę dotyczącą konkretnej sprawy. Mamy duże doświadczenie w tego rodzaju sprawach, a przy tym pobieramy wynagrodzenie dopiero po ich zakończeniu, dlatego skorzystanie z naszych usług nie wiąże się z koniecznością poniesienia opłat wstępnych i daje ogromne szanse na odzyskanie należności.

Kancelaria SosnowskiLegal gwarantuje wsparcie na wszystkich etapach dochodzenia należności. Najpierw staramy się załatwić sprawę bez postępowania sądowego, w ramach windykacji polubownej, w czym nasi windykatorzy, posiadający umiejętności negocjacyjne, mają duże doświadczenie, co skutkuje wielką skutecznością. Korzystając z naszych usług, nie zawsze więc trzeba nastawiać się na długie oczekiwanie na pieniądze i postępowanie, gdyż duża część rozpoczętych przez nas spraw nie trwa dłużej niż miesiąc.

Jeśli sprawa jest bardziej skomplikowana, trafia do sądu. Świetnie znamy się na prawie gospodarczym, dlatego na tym etapie także jesteśmy w stanie skutecznie bronić interesów naszych Klientów. W dodatku ważne jest dla nas zminimalizowanie kosztów lub też ich całkowite pokrycie, co pozwala Klientowi zaoszczędzić. Nasi specjaliści od wywiadu gospodarczego biorą na siebie kwestię ustalenia, jakim majątkiem dysponuje dłużnik, dzięki temu komornik ma ułatwione zadanie i może działać szybciej. Nasze doświadczenie i długoletnia praca sprawiają też, że mamy znakomite kontakty z kancelariami komorniczymi, dlatego nasza współpraca opiera się na zaufaniu i dobrym kontakcie, a więc jest maksymalnie usprawniona.